O nás

Vážení priaznivci zimných športov, vitajte na stránke Jazdené-lyže.sk!

 

V našom eshope máme na výber pestrú paletu jazdených lyží a snowboardov, od najmenších až po klasické seniorské veľkosti. Jednotlivé veľkosti sú usporiadané v prehľadných kategóriách. Ponúkame aj lyžiarske topánky či iné lyžiarske príslušenstvo. U nás nájdete všetky komponenty lyžiarskeho výstroja vo vynikajúcej kvalite i cene. Môžete si vybrať aj z overených svetoznámych značiek.

 

Zabezpečenie kompletného a nového lyžiarskeho výstroja je finančne náročné. Cena je teda najdôležitejším dôvodom, prečo siahnuť po jazdených lyžiach. Kúpa ojazdených áut je veľmi populárna, tak prečo neotestovať jazdené lyže? S predajom lyžiarskeho sortimentu máme dlhoročné skúsenosti a pozorne sledujeme trendy v tejto oblasti.

 

Pre koho sú jazdené lyže a snowboardy vhodné najviac? Pre začiatočníkov, ktorí chcú lyžovanie len vyskúšať a zatiaľ nevedia, či sa im zapáči. Pre deti, ktoré sa chystajú na lyžiarsky výcvik, prípadne rýchlo rastú a lyže budú musieť čoskoro vymeniť za dlhšie. A prakticky pre všetkých, ktorí sa neplánujú lyžovaniu venovať profesionálne.

 

Neponúkame len samotný predaj jazdených lyži či snowboardov, ale aj široké poradenstvo v tejto oblasti. Na našom webe si môžete prečítať niekoľko užitočných článkov o výbere správneho modelu či o primeranej starostlivosti o lyže, aby vydržali čo najdlhšie v perfektnom stave. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi vám pomôžeme. Voľba vhodného modelu je mimoriadne dôležitá, preto sa kúpu nebojte konzultovať s odborníkmi.

 

Veríme, že náš sortiment bude pre vás zaujímavý a správnym výberom lyží urobíte krok k tomu, aby ste si zimné športy zamilovali.

 

 

 

Spoločnosť Fenixis s.r.o.

      www.jazdene-lyze.sk